Stylistické poradenství

Celostní optická a optometrická péče

Odborné stylistické poradenství

V oblasti výběru těch správných brýlí právě pro vás, vám poradenství poskytnou naši zkušení optici – stylisté, kteří umí najít ty brýle, které vám dokonale padnou a sednou. Pro každodenní nošení, k počítači, na sport, na řízení auta aj.

Důraz klademe hlavně na podtržení vašeho osobitého vzhledu – výběr brýlí a skel je tak precizně zaměřen na váš osobní fototyp, tvar obličeje, módní styl aj.

Rozmanitá nabídka 1000 modelů na prodejně

Na každé z našich prodejen je široká škála více než 1000 modelů brýlí, což nám umožňuje najít model, který vám skutečně dokonale padne.

Naši optici a optičky vám pomohou vybrat takové dioptrické či sluneční brýle, které zdůrazní vaši osobní přitažlivost a dodají vám tak větší sebevědomí.

Výběr brýlí podle obličejových rysů

Výběr brýlí by neměl být náhodným rozhodnutím. Každý obličej má své jedinečné rysy, se kterými je třeba ve výběru správných brýlí pracovat. Některé je třeba brýlemi zdůraznit, jiné potlačit.

Díky našim zkušenostem a širokému sortimentu brýlí na prodejně, dokážeme najít ten pravý tvar a design, který podtrhne vaši osobnost.

Z

Jsme certifikovaní

Všechny nabízené služby a zboží splňují nejnáročnější standardy a legislativu České republiky a Evropské Unie.

Z

Ověřeni trhem

Zkušenosti nabíráme od roku 1995 a stejně tak dlouho sloužíme lidem jak nejlépe umíme.

Z

Lékaři - Optometristé

Všichni naši optometristé jsou buď lékaři, nebo vystudovaní optometristé.

Z

Excelentní služby

Používáme jen nejmodernější měřící přístroje, kvalitní německá a česká brýlová skla.

Snadná online rezervace měření zraku

Abyste nemuseli dlouho čekat na vyšetření, stačí jednoduše kliknout na tlačítko rezervace na MĚŘENÍ ZRAKU níže. Náš intuitivní online rezervační systém vám umožní si vybrat nejbližší pobočku, typ vyšetření a termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete pravidelný test zraku nebo diagnostiku před nákupem nových dioptrických brýlí či kontaktních čoček – my jsme tu pro vás, abychom se postarali o vaše oči a přesný zrak.

Aplikace kontaktních čoček je zpoplatněna částkou 990 Kč.

Rezervujte si svůj termín ještě dnes a užijte si odborné měření zraku zdarma a bez zbytečného čekání. V případě neuskutečnění zakázky je měření zraku za poplatek. Vaše pohodlí je naší prioritou!

Profesionální péče od zkušených odborníků

V Doctor Optic se pyšníme týmem vysoce kvalifikovaných a zkušených očních specialistů. Naše péče o zrak je založena na nejmodernějších diagnostických metodách a technologiích.

Všechna měření zraku provádíme pečlivě a důkladně, abychom získali přesné výsledky a přizpůsobili dioptrická skla přesně vašim potřebám. Díky našemu profesionálnímu přístupu si můžete být jisti, že vaše zrakové potřeby budou v našich rukou vždy v bezpečí.

 

Moderní technologie pro nejlepší výsledky

V Doctor Optic jsme vždy na špičce, pokud jde o technologické inovace v oblasti optometrie. Používáme moderní diagnostická zařízení a vybavení, která nám umožňují provádět přesná a komplexní vyšetření vašeho zraku.

Díky těmto pokročilým technologiím dokážeme odhalit i ty nejmenší odchylky ve vašem vidění a předejít případným zdravotním komplikacím. Vaše spokojenost a zdraví jsou pro nás vždy na prvním místě.

Široký výběr dioptrických obrub

V Doctor Optic si zakládáme na tom, aby si u nás každý zákazník našel to, co právě hledá. Naše pobočky nabízejí široký výběr dioptrických obrub od prověřených značek.

Snažíme se držet krok s nejnovějšími trendy a designy, abychom splnili očekávání náročných zákazníků. Ať už hledáte elegantní a stylové dámské obruby, moderní a nadčasové pánské obruby nebo radostně barevné dětské obruby, u nás si vyberete.

Navíc jsme jediní, kteří přinášíme na český trh exkluzivní kolekce některých světově uznávaných návrhářů. Ať už jste milovník klasiky nebo zářivé originality, v Doctor Optic najdete brýle, které vám budou sedět jako ulité.