DR. OPTIK s.r.o.

K 13. 03. 2023 jsme přispěli celkem 106 241,68 Kč společnosti HAIMA CZ, z.s. na pomoc dětem s hematoonkologickým onemocněním.

Služby

lepší zrak pro vás

Měření zraku zdarma

V našich očních optikách Vám rádi změříme zrak zdarma a bez čekání v rámci stanovení refrakčních hodnot zákazníka. Měření zraku zdarma je určeno pro klienty, kteří si zhotoví zakázku v naší síti očních optik. Pro ostatní je tato služba zpoplatněna částkou 500 Kč.

Měření zraku provádí naši vysokoškolsky vzdělaní optometristé nebo oční lékaři, kteří se Vám budou pečlivě věnovat. Vyšetření probíhá přibližně 20 – 30 minut, kdy se nejdříve vypíše karta zákazníka a poté Vás naši zaměstnanci změří na speciálních přístrojích, tzv. autorefraktokeratometrech. Následně se doladí dioptrické hodnoty přesně podle Vašich očí zkušební obrubou a čočkami. Na konci vyšetření Vám budou odborně doporučena vhodná brýlová skla.

Měření zraku provádíme na všech našich prodejnách 3-4 x týdně. Objednávat se můžete telefonicky nebo vyplněním formuláře na našem webu.

Online oční poradna

Pokud máte odbornější dotaz, rádi Vám ho zodpovíme na našem webu v online poradně s MUDr. Jaroslavem Madunickým.

Aplikace kontaktních čoček

Novinkou na vybraných očních optikách je aplikace kontaktních čoček.

Drobné opravy zdarma

Na našich prodejnách provádíme drobné opravy a zákaznický servis zdarma, jako je čistění brýlí v ultrazvuku či výměna šroubků.

Čištění brýlí ultrazvukem

Ultrazvukové čištění Vám šetrně odstraní  nečistoty z brýlí a trvá pouze 3 minuty.

Nabízíme

Co vše pro vás děláme, co Vám nabízíme

 

Jak budete vypadat s brýlemi

Výsledek naleznete níže