Garance spokojenosti, doživotní záruka, doživotní servis

Doživotní záruka na obruby McTom


Jsme přesvědčeni, že brýle by měly nejen skvěle vypadat, ale také sloužit jako věrný společník pro váš zrak po celou dobu nošení.

Na co se vztahuje doživotní záruka

S naší doživotní zárukou na brýle privátní značky McTom můžete mít naprostý klid. Tato záruka se vztahuje na všechny části obruby (kromě skel) a to po celou dobu, kdy je nosíte. Máme plnou důvěru v kvalitu našich produktů a jsme připraveni stát si za tím, že budou sloužit vašim potřebám spolehlivě.

Omezení doživotní záruky

Je však třeba poznamenat, že tato doživotní záruka přestane být platná v případě, že se dioptrie vašeho zraku během nošení brýlí změní. Pokud se rozhodnete reklamovat brýle po třech letech od nákupu, bude nutné provést nové měření vašeho zraku. Toto měření je nezbytné, abychom mohli s nejlepší péčí zhodnotit, zda vaše oči vyžadují novou korekci zraku (nová brýlová skla), což se po delším nošení brýlí a s přibývajícím věkem obvykle stává. Pokud se potvrdí, že potřebujete nová brýlová skla, doživotní záruku již bohužel není možné využít. Záruka také přestává být platná v případě úmyslného či neúmyslného poškození zákazníkem (například pád brýlí, rozsednutí, poškrábání, působení mořské soli a další chemie…). Záruku nelze uplatnit v případě zhotovení nových brýlových čoček u jiné společnosti, než u Doctor Optic.

V Doctor Optic chápeme, že vaše brýle jsou důležitým nástrojem pro zachování vašeho zraku a pohodlí. S naší doživotní zárukou na brýle značky McTom se můžete spolehnout na výjimečnou kvalitu a péči o vaše oči. Vaše spokojenost a zdraví vašich očí jsou pro nás na prvním místě.

Doživotní servis brýlí

Jsme pevně přesvědčeni, že brýle jsou nejen důležitým nástrojem pro zlepšení vašeho zraku, ale také módním doplňkem, který by měl vždy vypadat a fungovat bezchybně.

Jako naši vážení zákazníci si u nás máte doživotní servis brýlí zcela zdarma. Co to znamená? To znamená, že kdykoliv budete potřebovat, můžete k nám přijít a my se postaráme o vaše brýle tak, aby byly v perfektním stavu. Naši profesionálové odborně upraví vaše brýle, provedou jejich důkladné vyčištění ultrazvukem, a pokud je třeba, provedou drobné opravy, jako například utažení šroubků nebo výměnu nosníků či sedýlek.

Naším cílem je zajistit, aby vaše brýle vždy splňovaly vaše očekávání a poskytovaly vám maximální komfort a jasné vidění. S naším doživotním servisem můžete mít jistotu, že vaše brýle budou vždy v optimálním stavu a budou vám dobře sloužit. Vaše spokojenost a pohodlí jsou pro nás na prvním místě.

Záruka snášenlivosti multifokálních brýlí

Víme, že výběr multifokálních brýlí je velmi individuální a závisí na vašich konkrétních potřebách. Přesto, že se s každým z vás snažíme vždy nejlépe vybrat konkrétní brýlová skla na míru přesně tak, jak brýle budete používat a co od nich očekáváte, může se stát, že si i tak na brýlová skla nezvyknete a budete je špatně snášet.

Proto jsme pro vás připravili speciální nabídku: pokud se stane, že po zakoupení nebudou multifokální brýle plně vyhovovat vašim očekáváním a nezvyknete si na plynulé přechody tří vzdáleností, máte možnost tyto brýle do 45 dní od data vyzvednutí vyměnit. Nabízíme vám možnost výměny za brýle na čtení a brýle do dálky při nákupu druhé obruby. Tedy původní zakoupená obruba vám zůstává a je třeba přikoupit druhou obrubu. Brýlová skla hradíme na naše náklady my.

Rozumíme, že váš zrak je cenný a zaslouží si to nejlepší. S naší nabídkou výměny brýlí vám dáváme možnost najít ideální řešení pro vaše potřeby a zajišťujeme, že budete mít brýle, se kterými budete spokojeni.