Sortiment

Letošní trendy i evergreeny. Pro děti až seniory. 1000+ brýlí na prodejně

Do Doctor Optic se můžete těšit na výjimečnou péči o váš zrak a stylový vzhled. Protože jsme na každou prodejnu pečlivě vybrali širokou škálu více než 1000 modelů kvalitních brýlí, může si najít “ty milované brýle” úplně každé dítě, každý školák, student, rodič, dospělý i senior.

Nabízíme jen to, co skvěle vypadá a padne. Složení nabídky máme propracované tak, aby nabízelo mnoho varitant a to všem tvarům obličejů. Letošní trendy i nesmrtelné evergreeny. 

Ať už potřebujete dioptrické obruby, dioptrická skla, sluneční brýle, kontaktní čočky, brýlové klipy nebo roztoky na čočky, u nás si vyberete.

Garantováno!

Porozhlédnětě se sami v naší rozsáhlé nabídce zboží a nechte se inspirovat, co by se vám mohlo líbit, a který kousek byste možná rádi vyzkoušeli.

Vybrané brýle si můžete prohlédnout i v našem online katalogu a ty, které by vám poadly do oka, si tam můžete snadno, zdarma a nezávazně zarezervovat na naší nejbližší oční optice.  

Brýlové obruby
Styl s osobitým výrazem

Vyberte si z naší kolekce brýlových obrub, které nejen dokonale sladíme s vaším dioptrickým sklem, ale i s vaším osobním stylem.

Důvěřujeme jen prověřeným výrobcům, kteří splňují naše náročné standardy.

Brýlové obruby z Doctor Optic jsou tak výjimečnou kombinací kvality a stylové elegance, která vás bude provázet každý den.

 

Dioptrická skla
Křišťálově čistý obraz

Optická přesnost, průzračná čirost a antireflexní, či jiná individuální povrchová úprava. To jsou klíčové prvky, které nabízejí naše dioptrická skla.

S důrazem na kvalitu zpracování a použitých materiálů jsou nabízená česká a německá dioptrická skla výběrem pro ty, kteří požadují to nejlepší pro svůj zrak.

Odolnost a trvanlivost vám zaručí, že vaše brýle budou dlouhodobě skvěle sloužit.

Kontaktní čočky
Svoboda a komfort

Pro ty, kteří si oblíbili pocit svobody bez brýlí, nabízíme široký výběr kontaktních čoček.

Jsou vyrobeny z materiálů šetrných k očím, ať už potřebujete kontaktní čočky pro jednorázové použití, nebo dlouhodobé nošení.

V Doctor Optic vám pomůžeme vybrat ty pravé, které vám poskytnou ostré vidění a celodenní pohodlí.

Sluneční brýle
Ochrana s módním akcentem

Slunce máme všichni rádi, ale chceme si užívat jeho paprsky v maximálním pohodlí a s ochranou.

Naše sluneční brýle jsou vybaveny špičkovými UV filtry a polarizačními čočkami, které zajistí skvělou viditelnost i v jasném světle.

Při výběru slunečních brýlí se neomezujeme jen na kvalitu ochrany, ale také na jejich design, abyste v nich vždy vypadali stylově.

Doplňky k brýlím
Malé detaily, velký efekt

Doplňte svým brýlím osobitý vzhled pomocí našich pouzder, čistících hadříků, stylových brýlových klipů a dalších doplňků.

Díky nim můžete snadno proměnit své brýle a přizpůsobit je různým příležitostem a outfitům.

Zvýrazněte svou osobnost a nenechte si ujít jedinečné možnosti, které nabízejí naše doplňky k brýlím.

Roztoky na čočky
Pro dokonalou hygienu

Dlouhou životnost a spolehlivost vašich kontaktních čoček zaručíme díky kvalitním roztokům na čištění a uchování čoček.

Jsou vyvinuty tak, aby splňovaly nejvyšší standardy hygieny a péče o vaše oči.

V Doctor Optic dbáme na vaše pohodlí a zdraví, a proto vám nabízíme jen ověřené produkty, které umožňují bezproblémové nošení vašich kontaktních čoček.

Přijďte si k nám vše osobně prohlédnou a zjistit, který styl pasuje přímo vám osobně nejlépe!

Zjistěte, na které nejbližší prodejně Doctor Optic můžete všechno vyzkoušet. Hledejte snadno v mapě nebo v abecedním pořadí desítek našich prodejen v ČR.