Vize

Oči plné jasné budoucnosti

“Vážení přátelé a zákazníci Doctor Optic,

dovolte mi se podělit o to, co nás jako firmu Doctor Optic skutečně žene vpřed, a co nás motivuje se každý den zlepšovat a nabízet vám to nejlepší.

Naše Vize je vystavěna na jednoduchém, ale silném základě – chceme vám pečovat o oči a zrak, pro vaši světlou budoucnost. Chceme, abyste každé ráno vstávali s jistotou, že krásně vidíte nejen svět kolem sebe, ale i na cestu, kterou v životě kráčíte a abyste ji kráčeli sebejistě a sebevědomě.

Vidíme dobře, jak důležitý je osobní styl a sebevědomí pro každého z nás. Proto v Doctor Optic nejen pečujeme o vaše oči, skrze ty správné brýle podtrhujeme vaši osobnost a přinášíme vám tak radost z vlastního vzhledu.

Přijďte a pojďte společně vidět svět jasněji a s větším sebevědomím. Naše vášeň pro vaše zdraví a spokojenost nás pohání každý den a těšíme se, že budeme moci být součástí vašeho příběhu a vašeho jasného vizuálního dobrodružství.”

Nikola Steinbrecherova, CEO společnosti.

 

Z

Jsme Certifikovaní

Všechny nabízené služby a zboží splňují nejnáročnější standardy a legislativu České republiky a Evropské Unie.

Z

Ověřeni trhem

Zkušenosti nabíráme od roku 1995, a stejně tak dlouho sloužíme lidem jak nejlépe umíme.

Z

Lékaři - Optometristé

Všichni naši optometristé jsou buď lékaři, nebo vystudovaní optometristé.

Z

Excelentní služby

Používáme jen nejmodernější měřící přístroje, kvalitní německé a české brýlové skla.

Vize společnosti Doctor Optic, oční optiky

Pomáháme lidem z menších a středních měst České republiky pečovat o svůj zrak, vidět zase krásně a zároveň se stát osobitě přitažlivými, a proto spokojeně sebevědomými.

Našimi zákazníky jsme vyhledávaní pro absolutní excelenci a profesionalitu v optických, optometristických a stylistických službách, stejně jako pro šíři, rozmanitost a aktuálnost nabídky dioptrických obrouček, dioptrických skel a slunečních brýlí prémiových značek, ale i levnějších privátních kolekcí.

To vše vždy s garancí nejnižších nákladů na pořízení brýlí na trhu!

O zdravý zrak našich zákazníků pečujeme pečlivě, profesionálně, s osobním nasazením a upřímným zájmem. Úzce spolupracujeme s řadou špičkových lékařů, včetně As. Mudr. Jaroslava Madunického, předního českého oftalmologa z Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích, stejně jako s vyhledávanými lokálními lékaři, abychom zákazníkům nabízeli skutečně tu nejlepší možnou oční péči na trhu.

Své klienty si hýčkáme nejen dokonalou péčí o jejich zrak, ale i péči o jejich osobní styl, a přitom stále plnou peněženku.

Lidé nás uznávají a preferují jak pro naši profesionální péči a nekompromisní profesní odbornost, tak pro naši ryzí lidskost, laskavost, vstřícnost, obětavost, velkorysost a spolehlivost. S našimi zákazníky máme upřímné, letité, přátelské, vděčné vztahy.

V našem podnikání pečujeme o náš svět, ale i o svět našich dětí. Už nyní podporujeme lokální ekonomiku, preferujeme lokální dodavatele. V našich výrobcích používáme ekologické a bio rozložitelné materiály.

Pracujeme na moderních přístrojích a používáme pouze špičkové materiály. Například brýlové čočky používáme výhradně německé a české výroby. Ve městě jsme proto vždy nejuznávanější a nejvyhledávanější oční optikou.

Jsme Doctor Optic, rodinná oční optika s nejširším a nejlepším výběrem zboží ve městě, celostní optometristickou péčí o zrak a odborným stylistickým poradenstvím pro každého.