MIDO 2024 – největší přehlídka brýlí na světě

Zdroj: Instagram

Jako každý velký veletrh ve světě nemůže být bez naší účasti. Také MIDO Miláno, největší veletrh oční optiky a optometrie na světě, jsme navštívili, abychom pro Vás vybrali to nejzajímavější z nabídky světových značek.

 

EssilorLuxottica Days

Jako největší prodejci značek Ray Ban, Vogue, Armani a dalších prémiových značek na českém trhu, jsme dostali pozvánku do sídla firmy LUXOTTICA, která tyto značky produkuje, abychom pro vás přednostně novinky nakoupili.

A bylo co nakoupit…. Můžete se na tyto modely na našich prodejnách těšit v průběhu února a března. Od klasických modelů přes řadu novinek včetně rozšíření prodeje značky MICHAEL KORS, která z našich zkušeností na vybraných prodejnách, má velký ohlas. 

Naše zákaznice se mají na co těšit!

MIDO 2024

Poté jsme navštívili samotný veletrh, který probíhal 3. února do 5. února 2024.

Samotný veletrh byl úchvatný v nabídkách a proto jsme měli velmi složitý úkol najít to nejlepší pro české a slovenské zákazníky.

Trendy

Pokud bychom po třídenní náročné práci a nákupu pro naše zákaznice a zákazníky měli shrnout trendy módy pro tento rok, je to především :

Výraznost

Brýle pro všechny generace jsou velké a výrazné bez obav z barev a tvarů

Netradiční tvary

Hlavně pro ženy jsou to různé mnohoúhelníky a brýle se zkosenými úhly. Ale takové byly i v nabídce
pro muže a vůbec nebyly nezajímavé. I tyto najdete na našich prodejnách.

Transparentní brýle

Ty nabízely všechny velké značky brýlí a jsou nejen v bílé transparentní, ale i v růžové a světlé modré,
či kouřové. Působí velmi elgantně na mužích i ženách.

Dioptrické brýle s klipem

To je velký trend již od Pařížského veletrhu v září loňského roku a žádná značka si nemohla dovolit je nenabízet. Proto jsem jich velkou spoustu nakoupili a připravili pro naše zákazníky skvělou akci již na
měsíc březen.

To bude hodně zajímavá nabídka a doporučujeme všem sledovat naše sociální sítě, na kterých ji včas představíme.

Stálo to za to?

Závěrem musíme konstatovat, že přehlídka v Miláně nezklamala a potvrdila svoji tradici, že udává tón módy brýlí na celém světě.

Jestli se nám podařilo vybrat správně pro naše zákazníky, přijďte vyhodnotit sami. Naše novinky, které představujeme jako jediná česká firma v ČR, na Vás čekají.

Tým Doctor Optic 🙂

Proč využívat služeb Doctor Optic?

Zastavte se o svých potížích se zrakem nezávazně, ale odborně poradit, nebo si nechte přeměřit zrak, či profesionálně vyšetřit oči.

Sloužíme vám téměř 30 poctivých let celkem na 70 očních optikách v malých a středních městech po celé ČR.

 

Nejlepší dosažitelnost

Jsme zarohem. Nemusíte nikam běhat, jezdit ani čekat 3 měsíce až bude volno u nejbližšího očního lékaře, když je to akutní právě těď. Stačí se snadno online nebo telefonicky objednat na měření zraku nebo vyšetřerní očí  u nás a máte garantovanou odbornost tohoto očního vyšetření.

Naši optometristé jsou pravidelně a osobně školení panem doktorem as. MUDr. Jaroslavem Madunickým, oftalmologem českého prezidenta.

 

Odborné poradenství

Ověřte si svůj zdravotní stav, jak moc je to vážné a co s tím. Ne se vším je nutné hned běžet k lékaři. Naši optometristé jsou školení a certifikovaní k odbornému vyšetření a doporučení. Garant kvality služeb Doctor Optic je as. MUDr. Jaroslav Madunický, oftalmolog českého prezidenta.

 

Moderní vyšetřovací přístroje

Vyšetření očí a měření refrakčních vad děláme na moderních a certifikovaných zdravotnických přístrojích vyvíjených v Německu.

 

Celostní péče o zrak

Komplexní měření zraku, vyšetření očí a odborné stylistické poradenství je součástí celostního přístupu v péči o zrak v očních optikách Doctor Optic.

 

Prevence

Včasný záchyt onemocnění očí předchází následným zbytečným komplikacím. Naši oční specialisté jsou školení a certifikovaní k odbornému posouzení očních nemocí a odborně vám poradí jak dál postupovat.

Doctor Optic to je ...