Jak ulevit očím po laserové operaci?

autor: | Poradna lékaře

Dobry den, od puberty jsem viděla špatně na dálku. Ve 33letech jsem podstoupila laserovou operaci oci při 4 dioptriich. Mám námahavou práci na oči. Celý den koukam do pc a pájim malé součástky na desky plošných spojů. Zkoro každý den me oci pali mam pocit jakoby byli suché a trpím bolestmi hlavy. Není to silná bolest ale i tak velmi nepříjemná cítím tlak za očima. Byla jsem u optika kde mi naměřili slabé čtvrtky. Nechala jsem si i udělat brýle kvůli řízení ale přes brýle mi přijde že vidím jako bych byla pod vodou. Je možné nějak očím pomocí jinak ? Nebo může být problém i jinde? Děkuji za odpověď a přeji hezký den I.K.

 


 

 

Odpověď

14. 1. 2022

Vážená paní (slečno),

děkuji za Váš dotaz. Bohužel, ve svém dotazu nesdělujete Váš aktuální věk (délka od zákroku) a ani zda Vám byly odstraněny mínusové či plusové dioptrie. Pokud máte jakékoliv obtíže, navíc zhoršující se brýlovou korekcí do dálky, navštívil bych svého spádového očního lékaře nebo pracoviště, které zákrok provedlo.

V úctě as. MUDr. Jaroslav Madunický

Další články na téma: Laserová operace | Úleva očím

Zde můžete napsat dotaz panu doktorovi. Odpovíme vám na uvedený email.

4 + 13 =

Proč využívat služeb Doctor Optic?

Zastavte se o svých potížích se zrakem nezávazně, ale odborně poradit, nebo si nechte přeměřit zrak, či profesionálně vyšetřit oči.

Sloužíme vám téměř 30 poctivých let celkem na 70 očních optikách v malých a středních městech po celé ČR.

 

Dosažitelnost v místě pobytu

Nemusíte nikam běhat, jezdit ani čekat 3 měsíce až bude volno u nejbližšího očního lékaře, když je to akutní právě těď. Stačí se snadno online nebo telefonicky objednat na měření zraku nebo vyšetřerní očí  u nás a máte garantovanou odbornost tohoto očního vyšetření.

Naši optometristé jsou pravidelně a osobně školení panem doktorem as. MUDr. Jaroslavem Madunickým, oftalmologem českého prezidenta.

 

Odborné poradenství

Ověřte si svůj zdravotní stav, jak moc je to vážné a co s tím. Ne se vším je nutné hned běžet k lékaři. Naši optometristé jsou školení a certifikovaní k odbornému vyšetření a doporučení. Garant kvality služeb Doctor Optic je as. MUDr. Jaroslav Madunický, oftalmolog českého prezidenta.

 

Moderní vyšetřovací přístroje

Vyšetření očí a měření refrakčních vad děláme na moderních a certifikovaných zdravotnických přístrojích vyvíjených v Německu.

 

Celostní péče o zrak

Komplexní měření zraku, vyšetření očí a odborné stylistické poradenství je součástí celostního přístupu v péči o zrak v očních optikách Doctor Optic.

 

Prevence

Včasný záchyt onemocnění očí předchází následným zbytečným komplikacím. Naši oční specialisté jsou školení a certifikovaní k odbornému posouzení očních nemocí a odborně vám poradí jak dál postupovat.

Oční optiky Doctor Optic to je ...