Jaký druh laserové operace prováděl VIDIMED?

autor: | Poradna lékaře

Dotaz

Vážený pane doktore,
dne 24.11.2000 (tedy před téměř 24 lety) jsem podstoupil laserovou operaci očí (nápravu krátkozrakosti) u firmy VIDIMED v pražských Dejvicích.

Jako dokumentace té operace mi zbyla kartička, na které je pouze datum operace a Vaše jméno jako ošetřujícího lékaře.

Protože mi bude brzy operována katarakta, doktoři potřebují vědět, o jaký druh laserové operace se tenkrát jednalo (LASIK nebo jiný druh?).

Tuto informaci nemohu nikde najít, firma již neexistuje. Nevíte to, prosím? Hledal jsem všude, ale bez úspěchu.

Zdraví T.Werner


Odpověď

30. 3. 2024

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Jednalo se o laserovou operaci metodou PRK.

V úctě as. MUDr. Jaroslav Madunický

Další články na téma:

Zde můžete napsat dotaz panu doktorovi. Odpovíme vám na uvedený email.

6 + 14 =

Proč využívat služeb Doctor Optic?

Zastavte se o svých potížích se zrakem nezávazně, ale odborně poradit, nebo si nechte přeměřit zrak, či profesionálně vyšetřit oči.

Sloužíme vám téměř 30 poctivých let celkem na 70 očních optikách v malých a středních městech po celé ČR.

 

Nejlepší dosažitelnost

Jsme zarohem. Nemusíte nikam běhat, jezdit ani čekat 3 měsíce až bude volno u nejbližšího očního lékaře, když je to akutní právě těď. Stačí se snadno online nebo telefonicky objednat na měření zraku nebo vyšetřerní očí  u nás a máte garantovanou odbornost tohoto očního vyšetření.

Naši optometristé jsou pravidelně a osobně školení panem doktorem as. MUDr. Jaroslavem Madunickým, oftalmologem českého prezidenta.

 

Odborné poradenství

Ověřte si svůj zdravotní stav, jak moc je to vážné a co s tím. Ne se vším je nutné hned běžet k lékaři. Naši optometristé jsou školení a certifikovaní k odbornému vyšetření a doporučení. Garant kvality služeb Doctor Optic je as. MUDr. Jaroslav Madunický, oftalmolog českého prezidenta.

 

Moderní vyšetřovací přístroje

Vyšetření očí a měření refrakčních vad děláme na moderních a certifikovaných zdravotnických přístrojích vyvíjených v Německu.

 

Celostní péče o zrak

Komplexní měření zraku, vyšetření očí a odborné stylistické poradenství je součástí celostního přístupu v péči o zrak v očních optikách Doctor Optic.

 

Prevence

Včasný záchyt onemocnění očí předchází následným zbytečným komplikacím. Naši oční specialisté jsou školení a certifikovaní k odbornému posouzení očních nemocí a odborně vám poradí jak dál postupovat.

Doctor Optic to je ...