Samozabarvovací, nebo sluneční dioptrické brýle?

autor: | Poradna lékaře

jsem po operaci šedého zákalu. Mám malé dioptrie na dálku. Ráda bych se Vás zeptala zda-li je lepší pořídit si samozabarvovací brýle, nebo sluneční dioptrické.
Děkuji za Vaší odpověď. Zdenka Most.


 

 

Odpověď

as. MUDr. Jaroslav Madunický, 2. 6. 2020, 11:04

je dobře, ať už jste po operaci oka nebo ne, že si chcete chránit svůj zrak. Jak čočky samozabarvovací, tak sluneční chrání oko před UVA a UVB paprsky. Výhodou těch prvních je, že se dokáží velmi rychle přizpůsobit světelným podmínkám. Samotné rozhodnutí však bude na Vás.
V úctě as. MUDr. Jaroslav Madunický

Zde můžete napsat dotaz panu doktorovi. Odpovíme vám na uvedený email.

10 + 2 =

Proč využívat služeb Doctor Optic?

Zastavte se o svých potížích se zrakem nezávazně, ale odborně poradit, nebo si nechte přeměřit zrak, či profesionálně vyšetřit oči.

Sloužíme vám téměř 30 poctivých let celkem na 70 očních optikách v malých a středních městech po celé ČR.

 

Nejlepší dosažitelnost

Jsme zarohem. Nemusíte nikam běhat, jezdit ani čekat 3 měsíce až bude volno u nejbližšího očního lékaře, když je to akutní právě těď. Stačí se snadno online nebo telefonicky objednat na měření zraku nebo vyšetřerní očí  u nás a máte garantovanou odbornost tohoto očního vyšetření.

Naši optometristé jsou pravidelně a osobně školení panem doktorem as. MUDr. Jaroslavem Madunickým, oftalmologem českého prezidenta.

 

Odborné poradenství

Ověřte si svůj zdravotní stav, jak moc je to vážné a co s tím. Ne se vším je nutné hned běžet k lékaři. Naši optometristé jsou školení a certifikovaní k odbornému vyšetření a doporučení. Garant kvality služeb Doctor Optic je as. MUDr. Jaroslav Madunický, oftalmolog českého prezidenta.

 

Moderní vyšetřovací přístroje

Vyšetření očí a měření refrakčních vad děláme na moderních a certifikovaných zdravotnických přístrojích vyvíjených v Německu.

 

Celostní péče o zrak

Komplexní měření zraku, vyšetření očí a odborné stylistické poradenství je součástí celostního přístupu v péči o zrak v očních optikách Doctor Optic.

 

Prevence

Včasný záchyt onemocnění očí předchází následným zbytečným komplikacím. Naši oční specialisté jsou školení a certifikovaní k odbornému posouzení očních nemocí a odborně vám poradí jak dál postupovat.

Doctor Optic to je ...