Optometrista / Optometristka – Morava

Připojte se k naší rodině! Dr. Optik Moravia s.r.o. je součástí dynamické společnosti DR. Optik Holding s.r.o., která se specializuje na Moravu a postupně buduje síť očních optik. Jsme hrdí na naši misi – být co nejblíže našim zákazníkům a poskytovat jim vynikající kvalitu a profesionalitu.

Pod odborným dohledem as. MUDr. Jaroslava Madunického, vedoucího lékaře Refrakčního a laserového centra v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, nabízíme nejen péči o zrak, ale i prostor pro osobní rozvoj.

Máme pro vás otevřenou pozici s názvem Optometrista / Optometristka – Morava, kde budete mít příležitost provádět měření zraku a poskytovat odborné poradenství zákazníkům, stejně jako se podílet na prodeji brýlí a jiných výrobků oční optiky.

Co požadujeme? Vzdělání v oboru optometrie, případně adekvátní vzdělání, nadšení pro osobní rozvoj, chuť získat praktické zkušenosti a schopnost se učit. Naše kultura klade důraz na milé a profesionální vystupování a to, že stejně jako my i Vy toužíte poskytovat kvalitní služby za příznivé ceny.

Náplň vaší práce bude zahrnovat měření zraku a určení korekčních hodnot, aplikaci kontaktních čoček, doporučení vhodných korekčních pomůcek a odborné poradenství při výběru brýlí a čoček a další poradenství z oblasti péčeo o zravé oči a přesný zrak. A to vše v příjemném prostředí a kolektivu, kde se každý den můžete učit od profesionálů v oboru optometrie.

A co nabízíme my? Měsíční mzdu 40 000 Kč, jednorázový uvítací příspěvek 25 000 Kč po tříměsíční zkušební době, silné zázemí stabilní české společnosti a pravidelné vzdělávání v oboru. Dále školení vedené profesionály, zvýhodněný nákup optických pomůcek, příspěvek na dopravu do zaměstnání, stravenky, možnost přidělení firemního automobilu, firemní telefon a pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Každoročně přehodnotíme mzdu dle vašich dosažených výsledků.

Pracujte pro nás v okolí měst jako Brno, Břeclav, Slavkov u Brna, Vyškov, Letovice, Tišnov, Kuřim, Blansko, Boskovice, Bystřice nad Pernštejnem, Bučovice, Šlapanice, Kroměříž, Zlín, Olomouc, Prostějov, Mikulov, Znojmo, Hodonín a další.

Zaujali jsme vás? Pošlete nám váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se vám co nejdříve ozveme! Těšíme se na vaši schopnost, chuť a nadšení tvořit s námi Vizi Doctor Optic.

Napište nám

6 + 9 =